.

.

New
пенисот plug метал на метал дилдо мало звучи пенисот plug секс играчки за мажи мало dilators мало катетер

пенисот plug метал на метал дилдо мало звучи пенисот plug секс играчки за мажи мало dilators мало катетер

DEN 469.00
DEN 504.00

Стока
Достапно.

Ние Сме Посветени На Вашиот 100% Задоволството На Клиентите.Драг Пријател, Ако Сте Задоволни Со Нашите Производи И Услуги, Ве Молиме Да Ни Даде Пет Ѕвезди, Ние Сме Многу Благодарни, Следниот Пат Кога Ќе Купите Нашите Производи, Ние Ќе Испрати Најдобриот Подарок, Ви Благодарам Многу
.
(3) DHL, EMS,UPS-от,FEDEX СФ : 3-7days
Начин На Плаќање
1.Ние Сме Посветени :
(1) : Производите Имаат Било Кој Квалитет На Проблемот, Целосна Наплата
(2) : Посветеност Период Не Е Испратена До Твоите Раце, Целосна Наплата
(3) : Опис На Производот И Реалните Производот Не Ги Исполнува, Целосна Наплата
(4) : Имате Било Какви Прашања,Ние Не Се Во 48 Часа Навремена Обработка, Целосна Наплата
Пет Ѕвезди Повратни Информации (Дар)
1.Нашата Компанија Coperate Со Многу Шпедиција, Ние Прифаќаме Превозот Преку Кина Пост, Хонгконг Пост, Epacket,DHL, EMS,UPS-от,FEDEX СФ Итн Превозот
4.Доверливост Испрати,
2.Процесирање На Нарачката Време : 1-6 Дена.Го поздравуваме вашиот да влезат во нашиот веб-сајт, нашата компанија (Ангел Секс играчки светот) е специјализирана во производство и продажба на возрасни секс додатоци, ние нудиме на продажба на мало, трговија на големо и прилагодување (ОЕМ) бизнис, ако треба да трговија на големо и прилагодување ве молиме контактирајте со нас, ние ќе обезбеди висок квалитет на производите и добра цена и за подобрување на продажбата и по-продажбата на услугата, се надевам да се воспостави добри работни односи со вас,да ви посакам среќен шопинг,ви Благодарам многу.

Детали

Тип На Објект:
Катетери & Sounds
Бренд Име:
QIN HUAI
Број На Модел На:
QHH-626
Сексуално Сугестивна:
No
Непристојни Слика:
No
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Тип:
еротски играчки
Употреба:
пенисот приклучок
Нови:
мало приклучок
Type1:
Се огласува
Type2:
еротски играчки
type5:
нерѓосувачки челик пенисот приклучок
type6:
мало
Свеж

Избор на клиенти