.

.

New
18Pcs/Пакет Цртан филм Дедо Мраз Божиќ Поздрав Картичка Navidad Разгледници Божиќ Честитки Божиќ Украси За Дома Подарок

18Pcs/Пакет Цртан филм Дедо Мраз Божиќ Поздрав Картичка Navidad Разгледници Божиќ Честитки Божиќ Украси За Дома Подарок

DEN 379.20

Стока
Достапно.

Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро
со одговор. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена ќе биде на купувачот цена. Вашата цел адреси МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрален или негативен фидбек.5cm Шаблон Тип : Дедо Мраз, елени, дрво, мечка, sock, и други Количина : 18 PCS/Пакет Погоден : 2017 Божиќ Декорација Разгледници Божиќ Честитки Производ : 100% Сите НОВИ Пакувања се вклучени : 18 PCS/Пакет Честитки 1) ПРЕВОЗОТ во СВЕТОТ.
3) Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА WINNINNG ПОНУДАТА ИЗНОС освен превозот цена, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите
компоненти и додатоци се вклучени. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, тоа се смета за
се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Нашата цел е задоволството на клиентите!
1) Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.
5) На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за нашиот референца само. Така што не можеме да
на задоволително ниво решавање на вашите проблеми.
4) Ние само брод да се потврди цел адреси.
6) УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. (Освен некои земји и APO/FPO)
2) S&H НЕ се вклучени ДАВАЧКИ, купувачите ќе бидат одговорни за било каква локалните даноци или други увозни давачки.

Детали

празник:
Други,Универзални,Нова Година
Шема:
Виткање Тип
Музика:
No
Стил:
Цртан филм
Број На Модел На:
CPOO788
Големина:
14.3cmx9.5cm
Материјал:
висок квалитет на хартија
Шаблон Тип:
Дедо Мраз, елени, дрво, мечка, sock, и други
Количина:
18PCS/Пакет
погоден:
2017 Божиќ Декорација Разгледници Божиќ Честитки
Производот:
100% Сите Нови
Потекло:
Кина
Свеж

Избор на клиенти