.

.

New
10pcs/многу Персоналните сина со жолт лак стојат слободни табела број TN017

10pcs/многу Персоналните сина со жолт лак стојат слободни табела број TN017

DEN 479.52

Стока
Достапно.


Тема серија табела број, Тоа е подобро да ред со место картичка /menu/покана заедно за да се направи вашата свадба /партија prefect.
Standfree, големина roughtly 5*7" , Pls направи белешка за која текстот што сакате да се стави на. ние ќе се направи дизајн за вас одобрување пред печатење тоа.

Детали

Големина:
1 to 10, 1 to 15, 1 to 20, 1 to 25
Бренд Име:
CustomFest
Материјал:
Хартија
Висина:
12.5*и 17,5 см
Свеж

Избор на клиенти