.

.

New
Фабрика директни продажби бизнис картичка печатење на креативните три-димензионални шупливи разгледници, честитки можат да бидат прилагодени за мапата

Фабрика директни продажби бизнис картичка печатење на креативните три-димензионални шупливи разгледници, честитки можат да бидат

DEN 1382.40

Стока
Достапно.

Секој благослов, е достоен колекција на Уметност и занаети.
Љубовта, меморија, вечност,
.
Погоре е нашата фабрика ласерски издлабена, на следниот графикон е дел од продажба на три-димензионални поздрав картичка во вид на примерок.
Домашните три-димензионални картичка е само почеток, добар и лош квалитет на, комерцијално достапни картички најчесто е со едноставни ласерско гравирање машина, родители, ве молиме да обрнете внимание на физичка карта на производот, најчесто продавачот не се осмелуваат земе деталите од планот, бидејќи детали за производот изложени на сериозни хартија ласерски изгорени црна, прецизност гравирање конкавна конвексни нееднаквост дефекти, но јас фабрика производство на три-димензионални картички, користењето на увезената висока прецизност ласерски, секој детал на извршување на совршенство. Про погледне во споредба табелата.

Детали

Шема:
Виткање Тип
Стил:
Други
празник:
Други
Музика:
No
Свеж

Избор на клиенти