.

.

New
3D Pop-Up Честитки Сончоглед Роденден на Мајка Ден Благодарение Божиќ Подарок Разгледница

3D Pop-Up Честитки Сончоглед Роденден на Мајка Ден Благодарение Божиќ Подарок Разгледница

DEN 97.00
DEN 126.24

Стока
Достапно.


Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Боја : Како на сликата покажува Материјал : Papper три-димензионални картичка ќе созд повеќе изненадување и да го направат вашиот живот повеќе фантастичен. Погоден за Invatations Писмо, Божиќ,ви Благодариме сезони, на Вљубените, Годишнина, Роденден и многу други occassions. Големина : 15*15 CM/5.91*5.91" Количина : 1 PC Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува : 1 Pc x 3 D Pop-Up рачно изработени Картички сценографијата на Вљубените Годишнината Роденден на Божиќ Подарок

Детали

Големина:
One Size
празник:
Универзална
Шема:
Виткање Тип
Број На Модел На:
Разгледница
Музика:
No
Стил:
Цртан филм
Големина:
15*15CM/5.91*5.91
Количина:
1pc
Материјал:
papper
Свеж

Избор на клиенти