.

.

New
50pcs Мустаќи Стакло Картички Ласерско Сечење и Име на Место Картички Мажите Партија Табела Покана Картички Свадба Настан Декорација Материјали

50pcs Мустаќи Стакло Картички Ласерско Сечење и Име на Место Картички Мажите Партија Табела Покана Картички Свадба Настан Декорација

DEN 408.00
DEN 479.52

Стока
Достапно.

Нарачки ќе биде предаден во рамките на обработка дена по плаќање на проверка. Пост Воздух Пошта Испорака време е за 15-39days. Локација за подигнување на времето за испорака е за 3-9 дена. EMS времето за испорака е за 7-29 days. За да се заштитат и на купувачи и продавачи, тоа може да трае 24 часа, за Ali Express да се потврди плаќањето.
Ако не сте задоволни, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе услугата се додека не се задоволни.
Известување : Поради Разликата Помеѓу Различни Монитори,Сликата Може да Не Ги Одразуваат Фактичката Боја на Објектот,и Сите димензии се мерени рачно,може со отстапување,ви благодариме!
Ве молиме изберете боја ви се потребни, и порака до нас откако ќе ги купите, или боја ќе бидат испратени по Случаен избор.
Ако вашата адреса е далечински (продолжен) дел од курирска компанија (DHL/UPS/ТНТ/Федекс), ние ќе ве информира за плати далечински услуга надоместокот кој се наплаќа од страна на курирска компанија.Кога ќе го поставите цел,ве молиме обрнете внимание на детали треба да се напише на картичка, или на празно картичка ќе биде испратена ,ви благодарам многу. Меѓународни Налози : купувачот е одговорен за било важечките увозни давачки и локалните даноци. Ние само брод да се потврди цел адреса. Далечински (продолжува) област може да се провери од курир на веб страницата. DHL, бидејќи во моментов со батерија само испратија 46 земји, DHL не пристигнат ние ќе испрати ЕМС или поштенска.

Детали

боја:
празник:
Бренд Име:
Fancylace
Музика:
No
Број На Модел На:
место имиња картичка
Материјал:
бисер хартија
Големина:
За 40x100mm
Technic :
ласерски сече
Пакување:
50 компјутери/торба
испорака:
ТНТ/DHL/UPS/Федекс/EMS/Кина Пост
дизајн:
Мустаќи
Тип:
Други Празнична & Партија Материјали
occation:
Партија Настан
кориснички:
Ласерски Сече Имиња и Датум
Спецификација:
0.7-0.9M
Свеж

Избор на клиенти