.

.

New
1Box / Многу Божиќ ПОДАРОК Божиќ Сезона Орган Виткање Божиќ Картички Хартија Занаети Scrapbooking Картички за Подароци Decoraiton

1Box / Многу Божиќ ПОДАРОК Божиќ Сезона Орган Виткање Божиќ Картички Хартија Занаети Scrapbooking Картички за Подароци Decoraiton

DEN 384.00

Стока
Достапно.


Опис
1 Box / Многу Божиќ ПОДАРОК Божиќ Сезона Орган Виткање Божиќ Картички Хартија Занаети Scrapbooking Картички за Подароци Decoraiton
1 КУТИЈА/МНОГУ
Ве молиме да ни остават порака за дизајн или Б дизајн. Ако нема порака, ние ќе брод од страна на случаен избор. Ви благодариме.
1. Ние ќе испрати да регистрирана адреса која се покажува во Aliexpress; 2. Ние не сноси никаква царина или данок; 3. Општо земено, достапните превозот методи е како следново : DHL, EMS, UPS-от, FEDEX, итн. Ние ќе се потрудиме да изберете повеќето разумни еден за вас. Ако сакате да наведете една, ве молиме да ни кажете во прв пат. 4. Ако имате било какви други прашања кои имаат потреба од наша помош, ве молиме ни e-mail и во секое време. Вашиот задоволителен е нашата единствена извршување. Вашата повратна информација е од исклучително значење за нас.
Ве молиме љубезно ни остави позитивни повратни информации откако сте задоволни со вашето купување. Ве МОЛИМЕ не двоумете се да контактирате со нас, ако сте задоволни со вашиот купи, ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми со вас. Ви благодариме!

Детали

Свеж

Избор на клиенти