.

.

New
6packs/многу Гроздобер Стариот Меморија Разгледница Ѕвезда Роденден Поздрав Картичка Мода Подарок Разгледница За Пријател трговија на Големо

6packs/многу Гроздобер Стариот Меморија Разгледница Ѕвезда Роденден Поздрав Картичка Мода Подарок Разгледница За Пријател трговија

DEN 1211.04

Стока
Достапно.


Материјал : Хартија
Тежина : околу 119.6 g/пакет
Големина : Како фотографија покажува
Количина : 1 lot= 6 пакети,1 пакет=32 компјутери разгледница
Забелешки :
1.Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.
2.Ве молиме овозможи мало отстапување за мерни податоци.

Детали

Бренд Име:
leaffei
Музика:
No
Шема:
Една страница Тип
празник:
Големиот Настан,Назад На Училиште), Birthday (Роденден
Стил:
Луѓе
Број На Модел На:
P161125D*6
Свеж

Избор на клиенти