.

.

New
32 Компјутери/пакет Гроздобер Стил Филмски Ѕвезди Постер Цртање Пост Картичка Поставите Картичка Божиќ Подарок Разгледници Честитки

32 Компјутери/пакет Гроздобер Стил Филмски Ѕвезди Постер Цртање Пост Картичка Поставите Картичка Божиќ Подарок Разгледници Честитки

DEN 298.08

Стока
Достапно.


Материјал : Хартија
Тежина : околу 119.6 g/пакет
Големина : Како фотографија покажува
Количина : 1 пакет=32 компјутери разгледница
Забелешки :
1.Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.
2.Ве молиме овозможи мало отстапување за мерни податоци.

Детали

Бренд Име:
leaffei
Музика:
No
Шема:
Една страница Тип
празник:
Роденден,Денот на Вљубените,Големиот Настан
Стил:
Луѓе
Број На Модел На:
P161125D
Свеж

Избор на клиенти