.

.

New
32 Компјутери/пакет Гроздобер Стил на Пост-Картичка Филмски Ѕвезди Постер Цртање Поздрав Разгледници Поставите Подарок WW2 Воена Тема Класичен Картичка

32 Компјутери/пакет Гроздобер Стил на Пост-Картичка Филмски Ѕвезди Постер Цртање Поздрав Разгледници Поставите Подарок WW2 Воена

DEN 298.08

Стока
Достапно.


Материјал : Хартија
Тежина : околу 122.5 g/пакет
Големина : Како фотографија покажува
Количина : 1 пакет=32 компјутери разгледница
Забелешки :
1.Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.
2.Ве молиме овозможи мало отстапување за мерни податоци.

Детали

Бренд Име:
leaffei
Музика:
No
Шема:
Една страница Тип
празник:
Денот На Благодарноста,Универзална,Велигден
Стил:
Луѓе
Број На Модел На:
D113-D116
Свеж

Избор на клиенти