.

.

New
6packs/многу Гроздобер Стил на Пост-Картичка Постер Цртање Поздрав Разгледници Поставите Подарок WW2 Воена Тема Класичен Картичка трговија на Големо

6packs/многу Гроздобер Стил на Пост-Картичка Постер Цртање Поздрав Разгледници Поставите Подарок WW2 Воена Тема Класичен Картичка

DEN 1211.04

Стока
Достапно.


Материјал : Хартија
Тежина : околу 122.5 g/пакет
Големина : Како фотографија покажува
Количина : 1 lot=6 pack,1 пакет=32 компјутери разгледница
Забелешки :
1.Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.
2.Ве молиме овозможи мало отстапување за мерни податоци.

Детали

Бренд Име:
leaffei
Музика:
No
Шема:
Една страница Тип
празник:
Крштевка & Крштевањето,Денот На Благодарноста,Нова Година
Стил:
Сценско
Број На Модел На:
D113-D116
Свеж

Избор на клиенти