.

.

New
10pcs/многу Персоналните кристал brooch со лента декорација стојат слободни персоналните табела број дебели сјајот со розова

10pcs/многу Персоналните кристал brooch со лента декорација стојат слободни персоналните табела број дебели сјајот со розова

DEN 719.52

Стока
Достапно.


Тема серија табела број, Тоа е подобро да ред со место картичка /menu/покана заедно за да се направи вашата свадба /партија prefect.
Standfree, големина roughtly 5*7" , Pls направи белешка за која текстот што сакате да се стави на. ние ќе се направи дизајн за вас одобрување пред печатење тоа.
Печатење во боја и лента може да биде различна , контактирајте со продавачот ако треба.
Референца целиот сет фото

Детали

Големина:
1 to 10, 1 to 15, 1 to 20, 1 to 30, Isabella
Бренд Име:
CustomFest
Материјал:
Хартија
Висина:
12.5*и 17,5 см
Свеж

Избор на клиенти