.

.

New
50pcs Мини ви благодариме Картичка живот зелено растение стил остави порака картички Среќа Љубов на вљубените Божиќ Партија Покана Писмо

50pcs Мини ви благодариме Картичка живот зелено растение стил остави порака картички Среќа Љубов на вљубените Божиќ Партија Покана

DEN 295.68

Стока
Достапно.


картичка големина : 9*9cm

Детали

празник:
Големиот Настан,Дипломирањето,Крштевки & Крштевањето,Денот на Благодарноста,Велигден,Денот на Вљубените,Свадба & Ангажман,Свадба,Денот на планетата Земја,Нова Година,Денот на Таткото,Универзална,Назад На Училиште,Бизнис,Годишнина,забава,Куќа се Движи,Ден на Мајката
Музика:
No
Стил:
Сценско
Шема:
Виткање Тип
Бренд Име:
RJAilisi
боја:
како се покаже
Употреба:
писмо подлога и картички
Користете 2:
љубовно писмо
дизајн:
Гроздобер
може да биде како подарок:
ok
safe пакет:
Yes
Земја на потекло:
Кина
може да се напише:
Yes
Испорака Загарантирана:
Yes
може за бизнис:
Yes
Свеж

Избор на клиенти