.

.

New
4 во 1 Тип-c/Молња/Micro USB/USB 2.0 Читач за Мемориска Картичка Micro SD Читач на картички андроид otg readerFor iphone 7plus 6s5s reader

4 во 1 Тип-c/Молња/Micro USB/USB 2.0 Читач за Мемориска Картичка Micro SD Читач на картички андроид otg readerFor iphone 7plus

DEN 485.00
DEN 570.72

Стока
Достапно.


започнете Moweek 4 во 1 Тип-c/Молња/Micro USB/USB 2.0 Читач за Мемориска Картичка Micro SD Читач на картички за Android и Ipad/iphone 7 OTG читателот Спецификација : Предмет : 4in1 Читач на картички за Инсталација : Надворешен Материјал : Пластични & Метални Бои : Бела, Црна или Нето Тежина : 15g Производ Големина : 45mm*45mm Тип на Производ : SIM Картичка Читач/Backup Конектори : Молња, Микро-USB, USB-C 4-во-1 : TF, Молња 8-пински, Микро USB, USB Тип В Забелешка : SD Картичка (покажа во слики) НЕ е вклучен ! Ве молиме преземете АПЛИКАЦИЈА "i USB Про" пред да го користите овој Читач на картички!!! 4 во 1 Тип-c/Молња/Micro USB/USB 2.0 Читач за Мемориска Картичка Micro SD Читач на картички за Android и Ipad/iphone 7plus 6s5s OTG читателот Компатибилен со : За i Phone, Android & Type-C Уреди Поддршка FAT32 & ex FAT Компатибилен Формат на Датотека : File : txt, doc, ppt, xls, xlsx, pdf Музика : mp3, wma, wav, m4a, aac, m4r, ogg, Видео : mov, mpg, swf, vob, wmv, rmvb, avi, mp4, mkv, flv, 3gp, рм Слика : jpg, jpeg, png, gif, bmp, tif, itff Компјутерски Системи Подржани : Windows XP / Vista / Win7 / Win10 / Mac OS 9.x и над / Linux 2.4.x

Детали

боја:
Бела, Црна
Тип:
SIM Картичка,XD Картичка,MMC Картичка,Микро SD,СМ Картичка,Memory Stick Картичка,SD Картичка,СП Картичка
Картичка Слотови:
Сите во 1 / Мулти во 1
Пакет:
Yes
Бренд Име:
INGELON
Интерфејс:
Молња
Инсталација:
Надворешни
Број На Модел На:
Читач на картички, СКОПЈЕ
Картичка Слотови:
Duol
Тип:
Micro SD, ТФ SD, SD Картичка
боја:
Црна
Интерфејс:
USB Андроид Тип-C Ipad/iphone 7
Поддржани Системи 1:
Windows xp/Vista /Win 7/Win 10/Mac OS 9.X и погоре. Linux2.4 ,X, iOS
Поддржани Системи 2:
андроид 5.1
Бојата 2:
Бела
посебни:
Поддршка Fat32 и exfat
Компатибилен 1:
Направени за iphone7/7plus/iphone 6s/6s плус/5/5s/5в/ipod4/ipadmini
Компатибилен 2:
ipad Ер/iphapro/Mac /Тип-c/Молња/Micro USB/USB 2.0
Свеж

Избор на клиенти