.

.

New
СТП Кожа Пасош Покрие Мажите Патување Паричникот Кредитна Картичка Капакот на Држачот за руски Возач Лиценца Паричникот Документ Случај (прилагодено прифати)

СТП Кожа Пасош Покрие Мажите Патување Паричникот Кредитна Картичка Капакот на Држачот за руски Возач Лиценца Паричникот Документ

DEN 173.00
DEN 240.00

Стока
Достапно.


За прв пат купувачот Совети за шопинг полесно :
1. Ако е можно, ве молиме да ни снабдување со полно име и правилниот пост код , тоа е многу важно за испорака!
ЗАБЕЛЕШКА : Ако ви треба прилагодување, ве молиме контактирајте со нас пред ставање ред, затоа што прилагодувањето за мала количина треба екстра плаќање. Ако многу денови после тоа, сеуште можете да не добиете на вашата нарачка, ние препорачуваме да би можеле да имаат обидете се да се провери со локалните поштата. Како можам да се постигне плаќање?
Почитувани купувачот, откако ќе кликнете "купи сега", ќе има многу видови на плаќање начини предложи освен ако некои од нив се достапни за вас, можете да бендот вашата сметка на Али систем, и да продолжите со плаќањето.
За квалитет :
Ние сме производство на специјално производство на стоки за продажба на мало, па ние контрола на квалитет многу построги од оние масовно производство. Неколку дена подоцна, ако следење на информации рече : "пратката ги собереш неуспех, пратката е откажана. Ние Поедноставување на Искуства од Патувања со рацете да ви бидат слободни. Но сепак дозволете ни да се прошири на испорака за заштита на време, ако не по многу дена лево>
Без разлика што, ако не го примите ќе цел по 60 денови, ќе можат да аплицираат за целосна наплата, тогаш Али платформа ќе ја преземе контролата на ова прашање. ПАТУВАЊЕ КЛАСИЧНАТА. Гроздобер изглед, Мулти-функционален дизајн, Мека и Удобност допирање, различни бои за да одговараат на вашиот вкус.

Детали

Тип На Објект:
Картичка & ID Носители
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
ZongShu
Обликот:
Кутија
Материјал Состав:
pu
Објектот Тежина:
60g
Број На Модел На:
HZ302
Употреба:
бизнис картичка
Објектот Ширина:
9.5cm
Пол:
Унисекс
Главен Материјал:
PU
Стил:
Повик
Затворање Тип:
Hasp
Објектот Должина:
14cm
Свеж

Избор на клиенти