.

.

New
Hight квалитет Кредитна Картичка Паричникот вистинска кожа мини бизнис картичка носители ID & име картичка случај мала промена чанта Монета Торбичка

Hight квалитет Кредитна Картичка Паричникот вистинска кожа мини бизнис картичка носители ID & име картичка случај мала промена

DEN 769.00
DEN 1183.68

Стока
Достапно.

Ние ќе брод предмети од други начини за брза испорака понекогаш ако има акции. Ве молиме да не контактирате ако не можете да добиете предмети во рок од 30 работни дена,
4.
Материјал : зеленчук пржен кожа (cowhide)
Големина : 11cm*7.Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ тука . Објектот треба да бидат вратени со оригиналниот пакет без било каква штета.
Ние ќе се обидеме потрудиме да ви понудат добар квалитет на објекти и услуги!
Ви благодариме што одвоивте време да ја прочитате погоре. Нормално тоа им овозможува на 1-2 cm differnce во мерењето. За Враќање
1. За Плаќање
. Ние брод на СВЕТОТ, e xcept некои земји и APO/FPO.Ако тоа е нашата причина, ние ќе испрати сте нов еден или враќање на парите.
За Испорака
1.Пред да ни даде неутрални или негативни повратни информации ве молиме контактирајте со нас.
За Повратни Информации
Повратни информации е многу важно за нас.Се надевам дека ќе може да се разбере. Големина Прашање
Големината се мери со рака.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.Купувачите треба да плаќаат за превозот и да се врати превозот.Исто така,за вистинска кожа,тоа не е СТП кожа,можеби има мала боја различни и жито разлика за различни серии.5 cm*2cm
Пакување : во Пошта вреќа (бренд кутија не е вклучена)
Боја На Разликата
Боја разлика може да биде предизвикана од некои причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл.

Детали

Тип На Објект:
Картичка & ID Носители
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
27 СЕПТЕМВРИ ДИЗАЈНИ
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Обликот:
Перница
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Објектот Должина:
4.33inch
Употреба:
бизнис картичка
Материјал Состав:
Cowhide leahter
Пол:
Унисекс
Објектот Ширина:
0.79inch
Објектот Тежина:
50g
Затворање Тип:
Не Патент
Број На Модел На:
Септември-40
Стил:
бизнис
Висок:
2.95 инчен
Свеж

Избор на клиенти