.

.

New
2017 Супер Тенок Мали машки Паричници Чанта Гарантира Кравја Кожа Мода Litchi Жито Едноставно Тенок Картичка Паричник

2017 Супер Тенок Мали машки Паричници Чанта Гарантира Кравја Кожа Мода Litchi Жито Едноставно Тенок Картичка Паричник

DEN 1915.20

Стока
Достапно.


Големина или да Одговара на прашања
големината се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации ве молиме проверете ги
спецификации пред да нарачате.
Боја На Несовпаѓање
разликата во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во
монитор,осветлување,припадност и сл.купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од
вашиот приемот на производот.купувачот треба да се
врати производот во оригиналната условите за нас и треба да сноси превозот коста за враќање.ако
секој дел е потребно да се замени купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде
заменет,пред да се врати на предмети.ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети
во рок од 15 дена од денот на вашиот приемот oft тој предмети за било каква причина.ако најдете големината на производите не ви одговара,можете да
директно контактирајте со нас.
Повратни информации
за вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важно за нас,ве молиме оставете позитивни повратни информации и
5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и
да ги сноси трошоците за превозот за враќање ние исто така, обезбеди 12-месечно бесплатно maintenace.
Објектот LLH топла продажба едноставна џеб кожа кредитна картичка носителот број на Модел на LLH-M199 Материјал вистински+нерѓосувачки челик заклучување Големина 9*7*1.

Детали

Тип На Објект:
Картичка & ID Носители
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Пол:
Унисекс
Објектот Ширина:
7cm
Материјал Состав:
Вистинска Кожа
Стил:
Се облекуваат
Употреба:
Кредитна Картичка
Затворање Тип:
Hasp
Обликот:
Кутија
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
LIULIHUA
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Објектот Тежина:
0.07kg
Објектот Должина:
9cm
Број На Модел На:
LLH-M199
Свеж

Избор на клиенти