.

.

New
INSTANTARTS Мода Пасош Документ Пакет Универзумот/Галакси Маглина Печатење лична Карта Носителот на Организаторот на Патувањето Пари за Складирање Кеси

INSTANTARTS Мода Пасош Документ Пакет Универзумот/Галакси Маглина Печатење лична Карта Носителот на Организаторот на Патувањето

DEN 504.00
DEN 719.52

Стока
Достапно.


Детали

Тип На Објект:
Картичка & ID Носители
Затворање Тип:
Патент
Обликот:
Кутија
Употреба:
Кредитна Картичка
Бренд Име:
instantarts
Објектот Ширина:
12cm
Пол:
Унисекс
Објектот Тежина:
128kg
Објектот Должина:
23cm
Број На Модел На:
Z6
Шаблон Тип:
Paisley
Главен Материјал:
Полиестер
Стил:
Повик
Објектот:
пасош пакет,кредитна картичка на носителот
боја:
Црна
Функција:
патување,патување складирање торба
Стил:
паричникот опфаќа торби/пари торба
Шема:
универзумот
Пад на Превозот и трговија на Големо :
Добредојде
кориснички:
Yes
Свеж

Избор на клиенти