.

.

New
BONAMIE Едноставни Модни Картичка ID Носители Бонбони Боја Жените Вистински Кожен Паричник Перница Картичка Purses Дами Hasp Монета Чанта

BONAMIE Едноставни Модни Картичка ID Носители Бонбони Боја Жените Вистински Кожен Паричник Перница Картичка Purses Дами Hasp

DEN 182.00
DEN 202.08

Стока
Достапно.


1.Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени .
2.За царина ?
Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина.
Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот.
Купувачот треба да се разбере оваа ситуација.
Па ве молиме оставете порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.

Детали

Бренд Име:
BONAMIE
Пол:
Унисекс
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Употреба:
Кредитна Картичка
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Hasp
Обликот:
Перница
Број На Модел На:
WF706007
Материјал Состав:
Вистинска Кожа
Објектот Тежина:
0.06kg
Објектот Ширина:
7.5cm
Објектот Должина:
10.5cm
Тип На Објект:
Картичка & ID Носители
Свеж

Избор на клиенти