.

.

New
Пластични Карти за Играње 88*63mm Голем број Copag Покер Картички Поставување на Copag Карти за Играње Pokerstars

Пластични Карти за Играње 88*63mm Голем број Copag Покер Картички Поставување на Copag Карти за Играње Pokerstars

DEN 445.00
DEN 571.20

Стока
Достапно.


Здраво Адријан фанови, СЛЕДЕТЕ НАС~
ДОБИЕТЕ КУПОНОТ ↓ Започнете ја вашата Покер турнеја сега
Може исто така да како што се :
Опис :
Количина : 54pcs
Тежина : 150g / дек
Големина : 8.8 cm*6.3 cm

Детали

боја:
Црвено 1 палубата, Сина 1 дек
Максимална Играч Број:
10
Возраст:
>14 Години
Број На Модел На:
GG298
Tabletop Игра Производ:
Картичка Маска
Бренд Име:
jialong
Игра Нивото На Тежина:
Напредни
Материјал:
Пластични
Минимална Играч Број:
1
Тип:
пластични картички
Игра Должина:
0-30 минути
Тип:
Нормално
is_customized:
Yes
Наставата Режим:
Никој
Име на производ:
Copag Карти За Играње
Количина:
1 Дек/54PCS
картичка големина:
8.8*6.3 cm
Тежина:
150g
Кутија За Карти Големина:
9.1*6.6*2cm
Свеж

Избор на клиенти