.

.

New
16pcs/пакет/многу Гроздобер наука светската серија разгледница Kawaii Подарок картичка Студентите' DIY алатки Ознака картички за Статистика училиште материјали

16pcs/пакет/многу Гроздобер наука светската серија разгледница Kawaii Подарок картичка Студентите' DIY алатки Ознака картички

DEN 229.44

Стока
Достапно.


Опис На Производот :
Големина : околу 145*100mm/лист.
Тежина : околу 65g секој пакет.
Количина : .1lot=1pack=16pcs картичка.
Пакет : Kraft хартија,4 стилови покрие модел случајно.
Материјал : Бела Kraft хартија.
ние ќе се пакувам и, ве молам, не грижете се за превозот.
1442 Погоди ви се допаѓа :

Детали

Број На Модел На:
N251
Бренд Име:
leaffei
Свеж

Избор на клиенти