.

.

New
Ново 2бр/многу Црвено Вино Стакло Симпатична Желе Кармин Крем Хранливи Гел Водоотпорен Крем Усна Шминка Четка Поставите Топла Продажба

Ново 2бр/многу Црвено Вино Стакло Симпатична Желе Кармин Крем Хранливи Гел Водоотпорен Крем Усна Шминка Четка Поставите Топла

DEN 121.00
DEN 186.24

Стока
Достапно.

Толкување на ѕвезда-како "усни" приврзан.
Навлажнувачки усна до 24 часа, погоден за сите групи.
Грејпфрут боја : еднакви возраст, допири на Паметни и жив. Ве молиме да се разбере, ви благодариме!
.
Цигла црвена : иако свежи и елегантна, но, исто така, брилијантен шарм.
Бисерна температурни промени, ќе се промени бојата О! Од проѕирен бледо розова боја во еден единствен личен розова боја, особено девојки!
Светло-црвена : секоја девојка, можете да користите еден допир на црвени усни на зашеметување, гас областа кралицата мора да!
Сирена : жешка мода боја, стрејт мажите сакаат вашите своеволен, во неговите очи, своеволен ќе се слатки!
Праска полен : портокал открива еден допир на пинк, постои чувство на голема боја полн со чувство, не е чудо што толку многу хероина треба да се користи!
Спецификации :
Бренд : НОВО
Боја : Rusty боја&црвена Тула, Грејпфрут боја&Тропски портокал, Бисерна температура промени&Светла црвена боја, Сирена &праска розова
Тип : 1#, 2#, 3#, 4#
Висина : 4cm
Нето тежина : 5g*2
Пакет се вклучени :
2 Парчиња кармин крем со lipbrush
Забелешки :
Ве молиме овозможи 0-2mm грешка поради прирачник за мерење, ви благодариме за разбирањето.
Влажна и мека крем боја и убави усни завиткани
Покажува поставен розова сјај, природни усна.
Ново 2бр/многу Црвено Вино Стакло Симпатична Желе Кармин Крем Хранливи Гел Водоотпорен Крем Усна Шминка Четка Поставите Топла Продажба
Карактеристики :
Црвено вино стакло желе кармин крем, многу симпатична форма и шармантна вкус.

Детали

Тип:
Кармин
Количина:
2 Парчиња кармин крем со lipbrush
Бренд Име:
НОВО
Големина:
Full Size
Број На Модел На:
Црвено Вино Стакло Симпатична Желе Кармин Крем
Корист:
Крем
Земја/Регион на Производство:
Кина
Состојка:
Крем
НЕТО-WT.:
5g*2
Свеж

Избор на клиенти