.

.

New
Нови Мажите Тенки Панталони Пролет Лето Слободно Изгубат Целокупниот Комбинезони Памук Плус Големина Висока Половината Товар Панталони Ман Панталони 5XL

Нови Мажите Тенки Панталони Пролет Лето Слободно Изгубат Целокупниот Комбинезони Памук Плус Големина Висока Половината Товар

DEN 1081.00
DEN 1319.04

Стока
Достапно.


лижат тука за повеќе нови предмети :
Мерења на табелата(ве Молиме овозможи ±3" како грешка опсег за прирачник мерка)
ве молиме погледнете на детални големина на податоци. Ви благодариме!Ова е Азија големина,не едноставно да го изберат тоа со S/M/Л.
1 : Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.
2 : Внимание : ве молиме игнорира ознака големина доаѓа со крпа. Ознаката големина понекогаш може да биде поголем од нашиот опис на големината бидејќи тие се за Кинески.
3.Сите мерења во cm, ве молиме имајте на ум 1 cm = 0.39 инч,1 инч=2.54 см
4. модел фото за референца,pls се види вистинската боја на откажам облека, фотографија.ви благодариме
Ви благодариме за вашето разбирање.

Детали

Големина:
XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Тип На Објект:
Целосна Должина
Пол:
Мажи
Одговара Тип:
Лабава
Половината Тип:
Висок
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Должина:
Full Length
Затворање Тип:
Патент Летаат
Декорација:
Џебови
Панталона Стил:
Карго Панталони
Стил:
Повик
Пред Стил:
Станот
Материјал:
Памук
Дебелина:
Лесен
Број На Модел На:
#661
Свеж

Избор на клиенти