.

.

New
АВТО -Црна carburetor tee заеднички доза цела погоден за Јамаха XV250 XV125

АВТО -Црна carburetor tee заеднички доза цела погоден за Јамаха XV250 XV125

DEN 297.12

Стока
Достапно.

Боја : Црна
Мерка : Ca . 10 x 5 см (L x H)
Дупка во : Прибл. 23mm
Ширина помеѓу 2 навртки : Прибл. 6cm
Пакетот вклучува :
1 x carburetor
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Детали

Бренд Име:
sikeo
Свеж

Избор на клиенти