.

.

New
Топла продажба нов Стил >>>>Лејди Црвени Корални 925 Sterling Silver 30мм Прстен Обрачот Прободен Earring

Топла продажба нов Стил >>>>Лејди Црвени Корални 925 Sterling Silver 30мм Прстен Обрачот Прободен Earring

DEN 498.00
DEN 623.04

Стока
Достапно.


НЕМА КУТИЈА ЗА НАКИТ
Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики.
Ви благодариме за вашето разбирање и среќен купување
Повратни информации
Јас сум еден secrious и чесен бизнисмен . се надевам дека секој клиенти ќе уживаат во нивниот шопинг од мојата продавница . јас ќе одам низ моите повратни информации датотека во редовна период, и ќе остави позитивни повратни информации за сите наши вид клиенти.
Ве молиме не го остави негативни повратни информации пред да ме контактирате . ( остави негативни повратни информации не може да го реши проблемот ) , ако има било какви прашања , само контактирајте ме , јас ќе ви помогне, обидете се што е во моја моќ . Најдобри желби .

Детали

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Материјал:
Камен
Обликотшема:
Лице
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
ААА
Свеж

Избор на клиенти