.

.

New
13 мм сива барок бисер гранат dangle обетки

13 мм сива барок бисер гранат dangle обетки

DEN 801.60

Стока
Достапно.

ако не добивате нашиот одговор во рок од 3 дена, ве молиме испратете ја вашата порака од различни е-мејл адреса на нашиот други е-мејл адреса.
наплата
Ако постои било каков проблем кога ќе го добиете вашиот парцела, ве молиме контактирајте со нас без да се двоуми во рок од 3 дена. Мојата работа соба најновите најпопуларните дизајн, производство Препорачуваме ! Добредојдовте ќе конкурираат!! Дијаметар бисер : 11mmx13mm сива Боја црвена (види слика) Кука 14k-20 кука
Плаќање
1. Сепак, ако се уште наддавање на нашиот други аукции и сакате да побарате од нас да се комбинираат за испорака за вас, само да се занемари плаќање известување испратено од страна и ајде да не знаете кога ви се случува да се провери, а потоа ние ќе ви испрати комбиниран фактура за вас, ви благодариме.

Детали

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
AIPIAODEGUAIGUAI
Број На Модел На:
види детали
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Лице
Пол:
Жените
Метали Тип:
Злато Позлатен
Свеж

Избор на клиенти