.

.

New
Промет на големо со бесплатен превозот >>Светло зелена jades 925 сребро Обетки за жените мода Накит

Промет на големо со бесплатен превозот >>Светло зелена jades 925 сребро Обетки за жените мода Накит

DEN 410.00
DEN 431.52

Стока
Достапно.


Детали

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Месечината
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Бренд Име:
LUKENI
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
ААА
Свеж

Избор на клиенти