.

.

New
WT-E228 Уникатен Дизајн Злато Труба Обетки Накит Полно Злато electroplated уникатен труба школка Обетки за подарок со висок квалитет

WT-E228 Уникатен Дизајн Злато Труба Обетки Накит Полно Злато electroplated уникатен труба школка Обетки за подарок со висок квалитет

DEN 1416.00

Стока
Достапно.


WT-E228 Уникатен Дизајн Злато Труба Обетки Накит Полно Злато electroplated уникатен труба школка Обетки за подарок со висок квалитет
Бренд :
WKT
Материјал :
Природни труба школка обетки со полно злато electroplated
Камен ГОЛЕМИНА на :
Прибл. 8*22mm. Крај : 24k злато позлатен позлатен,никел и олово слободни.
ОЕМ :
Ние сме фабрика директно продажба и може да се произведе на вашиот бренд
Пакување :
Секое парче има една OPP вреќа, меур обвива
Начин на плаќање :
Paypal / T/T / Western Union/ Али ascrrow
Превозот начин :
DHL / Федекс/ Aramex/ CPAM / EPECKET/ или според вашето барање
Повеќе за нас
Pls контактирајте со нас на : melissa на cnwkt.com
Ве молиме Имајте во предвид : Овие се природен камен.На големини и форми и бои ќе се разликува малку, но сето тоа ќе биде убава! Тие се еден од еден вид камења, ако ви се грижи за својот суров и природни, pls се разгледа за да се купи.
Answer : ___________________________ Note : ова е природна боја без боја, па ние ќе брод мешавина боја во произволно

Детали

Метална боја:
Од Чисто Злато Боја
Главниот Камен Боја:
Злато
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Бренд Име:
WKT
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Метали Тип:
Злато Позлатен
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
WT-E228
Свеж

Избор на клиенти