.

.

New
HERMOSA година Мода Жените се Откажат Обетки Девојки Оган Остава Дебели Граница Трендовски Обетки 925 Фунта-Сребро-Накит Earring

HERMOSA година Мода Жените се Откажат Обетки Девојки Оган Остава Дебели Граница Трендовски Обетки 925 Фунта-Сребро-Накит

DEN 802.00
DEN 977.28

Стока
Достапно.


HERMOSA 2016 година Мода Жените се Откажат Обетки Девојки Оган Остава Дебели Граница Трендовски Обетки 925 Фунта-Сребро-Накит Earring
Димензии : Должина : 38mm; Width : 15mm; Тежина(кт) : 41ct

Детали

Главниот Камен Боја:
Многоцветни
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Бренд Име:
HERMOSA
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Метали Тип:
Сребро.
Обликотшема:
Капка Вода
Број На Модел На:
ME0107
Пол:
жени/девојки
Тип На Објект:
Обетки
Број На Модел На:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Метал Печат:
925,Фунта
Материјал:
Сребро.
Свеж

Избор на клиенти