.

.

New
Ajojewel Европски Стил Партија Обетки Долго Најновиот Луксузен Сино / Црна Crytal Накит Жените Се Откажат Обетки

Ajojewel Европски Стил Партија Обетки Долго Најновиот Луксузен Сино / Црна Crytal Накит Жените Се Откажат Обетки

DEN 210.00
DEN 233.28

Стока
Достапно.


Име : Ajojewel Европски Стил Партија Обетки Долго Најновиот Луксузен Сино / Црна Crytal Накит Жените Се Откажат Обетки
Материјал : Цинк Легура + Кристално
Облечен Повод : Ангажирање/Свадбена/Годишнината / Предложи/Партија/Подарок

Детали

Главниот Камен Боја:
Црна, Сина
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Број На Модел На:
AJOLM-1388
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Бренд Име:
Ajojewel
Обетки Pin:
925 сребрен
Големина:
6.5*0.82cm
Свеж

Избор на клиенти