.

.

New
Жените Подарок збор 925 сребрен вистински природен бисер earring корејски Sterling Silver Круг Слатководни Бисер Обетки bouti bts diy

Жените Подарок збор 925 сребрен вистински природен бисер earring корејски Sterling Silver Круг Слатководни Бисер Обетки bouti

DEN 649.00
DEN 1248.00

Стока
Достапно.


Детали

Метална боја:
7-8мм, 8-9mm
Главниот Камен Боја:
Бела, Розова, Виолетова
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Број На Модел На:
AAAA+
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Бренд Име:
HUARONGKANGYOU
Бисер класификација:
слатководни бисер
Стил:
Обетки
Мозаик материјал:
сребро пломба
Свеж

Избор на клиенти