.

.

New
XIAO МЛАДИ Модни Накит Цвет Кристал Tassel Долги Обетки За Жените Boucle D'oreille Партијата Божиќ Подароци

XIAO МЛАДИ Модни Накит Цвет Кристал Tassel Долги Обетки За Жените Boucle D'oreille Партијата Божиќ Подароци

DEN 233.00
DEN 273.60

Стока
Достапно.


Детали

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
XIAO МЛАДИ
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
Earring
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Легура
Свеж

Избор на клиенти