.

.

New
5 Парови Teardrop Црна Обетки Кристал го Отвори Кристал Кристал Монистра шарм Dangle Earring рачно изработени Накит, Циркони ER147

5 Парови Teardrop Црна Обетки Кристал го Отвори Кристал Кристал Монистра шарм Dangle Earring рачно изработени Накит, Циркони

DEN 1382.00
DEN 1536.00

Стока
Достапно.


Здраво, Добредојдовте на нашата продавница!
Материјал : Кристал Циркон Поплочен
Големина : Приближно 15*32-МИЛИМЕТРИ, 12mm Студ Лежиште ( како референца )
Облик : Пад форма
Кристал Боја : види слика
Количина : 5 парови
Повратни информации :
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.
Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!
Политика На Враќање :
Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука.
Ние ќе понуди целосна наплата за вас, ако производот е било кој квалитет на проблемот.
Контакт со нас на :
Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме за вашата поддршка !

Детали

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
ER147
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Материјал:
Глина
Метали Тип:
Никој
Бренд Име:
JUSTWELL
Свеж

Избор на клиенти