.

.

New
бесплатен превозот 00131 18MM барок речиси круг бела keshi раѓа бисер earring -20

бесплатен превозот 00131 18MM барок речиси круг бела keshi раѓа бисер earring -20

DEN 1233.00
DEN 1760.64

Стока
Достапно.

68 /парче
shitou 002 Природни 20mm Ѕвезда Аметист Обетки 925 Сребрен САД$ 16.68 /парче
shitou 0020 14mm Бела Слатководни Бисер Топка Обетки 2" долго US$ 12.68 /парче
shitou 0014 Необично Бела Keishi Keshi Барок Бисер Обетки 925 Сребрен Кука US$ 39.68 /парче
shitou 006 Природна Бела Монета Бисер Обетки 14 K/20 US$ 23.68 /парче
shitou 008 Црно Синиот Овал Монета Кластер Слатководни Бисер Обетки 925 Сребрен САД$ 18.68 /парче
shitou 005 12mm Фацетирани Круг Moonstone Ѓердан Обетки 925 Сребрен САД$ 13.68 /парче
shitou 0018 Домот Пурпурна Keishi Keshi Petal Бисер Обетки 925 Сребрен Кука US$ 17.68 /парче
shitou 0010 8мм Природни Фацетирани Тркала Аметист Обетки 925 Сребрен Кука US$ 11.68 /парче
shitou 0017 14mm Бела Слатководни Бисер Обетки 925 US$ 23.
shitou 0022 18mm Природни Lapis Lazuli Капе Dangle Обетки 14 K /20 US$ 24.68 /парче
shitou 0019 10мм Круг Сребро Бела Слатководни Бисер Обетки 925 Сребрен САД$ 17.68 /парче
shitou 001 18mm Фацетирани Сива Монета Labradorite Обетки 925 Сребрен САД$ 16.68 /парче
shitou 0013 19mm Природни Монета Мајка На Бисер Обетки US$ 19.68 /парче
shitou 007 12mm Бела Слатководни Бисер Обетки 925 Сребрен САД$ 27.68 /парче
shitou 003 18mm Пурпурна Бисер Аметист Фацетирани Капе Обетки 925 Si US$ 18.68 /парче
shitou 0012 Црна Виножито Капе Бисер Обетки 925 US$ 17.68 /парче
shitou 0011 Фацетирани Круг 12mm Природни Smoky Кварц Обетки 925 Сребрен САД$ 13.68 /парче
shitou 0021 14x20mm Природни Smoky Кварц Обетки 14 K /20 Leverback US$ 19.68 /парче
shitou 0016 12mm Tahitian Црна Паун Морска Школка Бисер Earring 14k/20 US$ 23.68 /парче
shitou 0015 5pcs 12mm Бела Монета Бисер Фитили Обетки 925 Сребрен САД$ 18.

Детали

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
Фитили
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Метали Тип:
Злато Позлатен
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти