.

.

New
Модни Луксузни Накит 925 Sterling Silver Кристал Жолта Златни Обетки За Пријател PS034

Модни Луксузни Накит 925 Sterling Silver Кристал Жолта Златни Обетки За Пријател PS034

DEN 775.00
DEN 912.00

Стока
Достапно.

99 / Цена
САД $ 5. Ако не сте задоволни со нив, ве молиме контактирајте со нас прв,
И ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне да се реши проблемот кој треба да ве задоволи. Ви благодарам многу!
Превозот :
Ние ќе брод на стоките во рок од 48 часа по уплатата. Ние ќе брод на стоките од страна на singpost или Кина објави на светот.
Повратни информации :
Се разбира, ние ќе бидеме среќни да ви даде позитивни повратни информации за секој купувач. Тоа обично трае 15-28days.2 / Цена
Добредојдовте во мојата продавница
Моден накит Најновите Стил Earring
Име : Луксузни Сребро Обетки
Материјал : Можете да изберете Сребро позлатен сребро/сребро галвански се зголеми злато/сребрена позлатен 18k злато, +Кристално
Овој накит спогодба со еу за животната средина барање
Облечен Повод : Свадба / Ангажирање / Годишнината / Предложи/Партија/Подарок
Подарок за : Девојка / Жена / Мајка / Мажи
Пакување : Секој во OPP Ба
За нас :
Било какви прашања / специјално барање, ве молиме контактирајте со нас. Во исто време, откако ќе се задоволни со нашите производи и услуги. Ве молиме да се купи со доверба. Ве молам верувај ми дека сè може да се реши од страна на комуникација. Сите прашања ќе се одговори во рок од 24hours.39 / Цена
САД $ 12.Сите производи ќе купи од нас ќе биде испорачуван регистрирани што го прави вашиот стоки пристигнат безбедно.5 / Цена
САД $ 5.99 / Цена
САД $ 17. Но, превозот цена треба да се плати од страна на себе си.

Детали

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Материјал:
Кристално
Број На Модел На:
PS035
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Бренд Име:
FORIS
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти