.

.

New
AKOLION Божиќ Среброто Долго Снегулка Цвет Капка Обетки Женски Врвен Квалитет Анти Алергија 925 Фунта накит Обетки

AKOLION Божиќ Среброто Долго Снегулка Цвет Капка Обетки Женски Врвен Квалитет Анти Алергија 925 Фунта накит Обетки

DEN 112.00
DEN 124.32

Стока
Достапно.


Детали

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Бренд Име:
AKOLION
Стил:
Симпатична/Романтичен
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
xs0023
Материјали:
925 Sterling silver
накит:
фунта сребрен накит
Свеж

Избор на клиенти