.

.

New
Бесплатен превозот мода девојки накит Персоналните метал пет-ѕвезда обетки трендовски момчиња и девојки обетки

Бесплатен превозот мода девојки накит Персоналните метал пет-ѕвезда обетки трендовски момчиња и девојки обетки

DEN 115.00
DEN 127.68

Стока
Достапно.

Некои земји, како Русија , Бразил , или некои Европски земји може да потрае до 30-50 работни дена или подолго за испорака.
политика за испорака
- Повеќето наредби ќе биде предаден во рок од 1-3 дена по расчисти исплата од страна на воздух mail со следење на број. Ние не може да гарантира испорака временска рамка ако поштата е секоја неочекувана одложувања поради одмор, временските услови, царината, или други услови. Ве молиме да ни остават четири "5 Ѕвезда" Позитивни Повратните информации ако сте задоволни со вашиот објект кога се примени. При купување на нашите производи, Купувачот се согласува да го контактирајте со нас во случај на негативно искуство пред да остават негативен или неутрален повратни информации за да ни даде можност да се поправи проблемот. Ние не може да гарантира испорака временска рамка ако поштата е секоја неочекувана одложувања поради одмор, временски услови, или други услови.
- За Не-американските купувачи - Повеќето пати ќе добиете вашата нарачка во рок од 15-30 дена по можеме да ги префрлите вашите пакет на Кина Пост. Ние со задоволство ќе го стори истото за вас.
- За НАС купувачи - повеќето пати ќе добиете вашата нарачка во рок од 7-15 дена по можеме да ги префрлите вашите пакет на Кина Пост.
Повратни информации
Ние сме посветени на обезбедување на вас со Најдобра Услуга на Клиентите и Квалитетот на Производите.

Детали

Бренд Име:
ENZE
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Ѕвезда
Пол:
Жените
Број На Модел На:
xinxing
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Свеж

Избор на клиенти