.

.

New
2017 Нови Претерани Панк Изјава Метал Шупливи Човечко Лице Dangle Обетки за Жените Креативни Слика Earing Накит за Подарок XR614

2017 Нови Претерани Панк Изјава Метал Шупливи Човечко Лице Dangle Обетки за Жените Креативни Слика Earing Накит за Подарок XR614

DEN 118.00
DEN 147.36

Стока
Достапно.

Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Answer : ___________________________ NOTE : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена и превозот обвиненија. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Купувачи се одговорни за сите дополнителни сопствени расчистување на надоместокот, на увозни давачки, брокерските провизии, даноци итн.Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ви благодариме.Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. (Освен некои земји и APO/FPO) 2.Се разбира, ние се надеваме дека може да ни даде 5 ѕвезди. Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена од денот на ставање на ред.Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT.Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно.

Детали

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
XR614
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Бренд Име:
YWUULI
Материјал:
Метал
Обликотшема:
Слика
Тип:
се соочуваат со обетки
Стил:
Европската, Панк и Претерани
Материјал:
Легура
боја:
Злато, Сребро.
Обликот:
Лице
дизајн:
Слика Обетки
Фестивал:
Божиќ
Тежина:
25g/pair
Свеж

Избор на клиенти