.

.

New
Бесплатен превозот топла сребро обетки со сребро обетки и геометриски ретро обетки

Бесплатен превозот топла сребро обетки со сребро обетки и геометриски ретро обетки

DEN 228.00
DEN 239.52

Стока
Достапно.


Earring
Конвертирање : 1 mm=0. Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја. Продавачот не е одговорен за поштенски да се врати ставки.
Ви благодарам многу. Можете да креирате Контакт со Нас дел како дел од Продавачот Детали од Продавачот на страницата со Детали под Профили Табот.
Враќање Услови
Може да се врати на објектот во оригиналниот пакет рок од 2 дена по добивањето ако не сте задоволни со тоа. Ако немате, Контактирајте со Нас за информации, овој дел ќе биде отстранет од шаблон. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.
Кина Yiwu Сјај Накит Co.4 mm
Количини : 1 пар earring
1. По создавањето на продавачот детали, можете да изберете за тоа да бидат вклучени во листата на lister страна, веднаш до вашиот шаблон за избор.Превозот и предавање
Бесплатен Превозот! Следење на Број, ќе бидат испратени на вашата e-mail или можете да го добиете во Aliexpress по вашите нарачки се доставени. Ве молиме контактирајте со нас, ако не го примите Следење Numeber во рок од 7 дена по потврдување на уплатата. Посакуваме пријатно купување!
Вашиот Контактирајте со Нас за информации ќе биде вметната и тука.
Превозникот Име
Проценето Време на Испорака во САД(во Работни Денови)
EMS
5-13 дена
DHL
2-8 дена
UPS-от
2-8 дена
Fed Ex
2-8 дена
Epacket
6-18 дена (освен врв сезони)
Кина Пост Воздух Mail
15~40 дена(освен врв сезони)
Хонгконг Пост Воздух Mail
12~35 дена(освен врв сезони)
Ние сме посветени да ви нудиме врвен квалитет на предмети со најдобрите услуги, тоа ќе биде многу ценет ако го оставите вашиот позитивен фидбек.

Детали

Метална боја:
сребро позлатен
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
dower мене
Обликотшема:
Круг
Стил:
Гроздобер
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
Добар моден тренд е добар натпревар
Големина:
4.5X4.0CM
Тежина:
About 6.4g
Свеж

Избор на клиенти