.

.

New
Гроздобер Класичен Природен Камен Накит Едноставни Модни Симпатична 12 mm Круг Moonstones Pendant Капка Обетки за Жени

Гроздобер Класичен Природен Камен Накит Едноставни Модни Симпатична 12 mm Круг Moonstones Pendant Капка Обетки за Жени

DEN 336.00
DEN 474.24

Стока
Достапно.

*Добредојдовте на MLRRR Jewelries Продавница* 100% Дизајниран од страна на нас самите. 100% рачно изработени од страна на самите себе. *За производот* : Материјал : Обработуваат Природен Кварц камења. Не Се Вистински Скапоцени Камења. Тука е романтична овална рубини pendant обетки. Тоа е околу 3.7 cm долги, со earhook. Камен е околу 12 мм во круг од, мазна. Тоа е околу 6.5 грама тежина. Нови и некористени. Висок квалитет на природен камен накит.
*Напомена* : Камења од природни, според тоа, може да има некои мали конкавна дефекти или камен се појавува, тоа не е во ред. И може да има некои малку различен од камен големина. Сите овие природни камења jewelries се направени од оптички избран висококвалитетни природни камења. Тие не се евтини очила или пластични работи или други лошите работи. Затоа што на екранот, и на различни производни пакети, може да постојат некои разлики во боја помеѓу актуелната производ и слики.

Детали

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Железо легури,Бакар Алуминиум,Цинк, Алуминиум,Бакар
Бренд Име:
MLRRR
Стил:
Симпатична/Романтичен
Материјал:
Камен
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
NE0100
Свеж

Избор на клиенти