.

.

New
Моден Накит 2017 Геометриски Плоштадот Долго Капка Dangle Жените Обетки Исклучителна Накит За Свадба Партија Секојдневно

Моден Накит 2017 Геометриски Плоштадот Долго Капка Dangle Жените Обетки Исклучителна Накит За Свадба Партија Секојдневно

DEN 113.00
DEN 150.24

Стока
Достапно.

Ние одговори на пораки понеделник-петок за време на редовните деловни часа, а повеќето пораки се одговори во рок од 1-2 дена.
Ние веруваме дека нашата комуникација ќе slove проблем за вас. Понекогаш потрае малку подолго поради Локалните испраќање или други причини . Ве молиме да бидете трпеливи! Ви благодариме!
. Ви благодариме!
Услуга На Клиентите
Beacause вашиот satisfacition е нашата цел.
Процес : додадете стоки во корпа-продолжете со купување-приказ на шопинг количка-да ги проверите сите ставки-кликни за да се КУПИ ТОА СЕГА-изберете превозот метод-потврда на плаќањето!
Производ Фото Покаже Како Подолу :
димензии 10*1. Точно испорака дена да варира во зависност од различни земји.
Имаме многу други стилови на обетки за вашиот избор, pls проверете повеќе за нашата продавница
Ние нудиме 1pc бесплатен превозот за сите нив, и ние, исто така може да понуди големо на услугата со голем попуст! Pls контактирајте не на линија за најдобра цена на голема количина!!!
Pls употреба шопинг количка да се направи ред за повеќе од еден предмет.1 CM
Известување за Испорака :
1.
Ве молиме слободно контактирајте со нас на што се Должи на разликата на временската зона меѓу Кина и вашата локација, понекогаш одговори на вашата порака ќе биде одложен со 6-10 часа.и тоа нема да ве изневерам.Сите наши пакети кои се испраќаат од ПОСТ воздух mail во рок од 3 работни дена по добивањето на плаќање.

Детали

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Charmcci
Материјал:
Кристал
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти