.

.

New
Трговија на големо многу Сребро Позлатен Мода Накит Кристал Обетки со Австриската Циркон Кристал

Трговија на големо многу Сребро Позлатен Мода Накит Кристал Обетки со Австриската Циркон Кристал

DEN 127.20

Стока
Достапно.


Трговија на големо многу Сребро Позлатен Мода Накит Кристал Обетки со Австриската Циркон Кристал
MOQ 1pair Дијаметар : 9mm Должина : 4.5 cm Тежина : 10.0 g Технологија Рафинирани и одличен занаетчиски Пакет внатрешна Polybag, меур торба средина, стандардна извоз картон надвор рок на Плаќање со Кредитна Картичка,Western Union,TT,LC,Alibaba ESCOW Превозот начин Chinapost/epacket/DHL/UPS/Федекс/ТНТ/EMS време на Испорака во Рамките на 3-7days по потврдувањето на плаќање Забелешка
Мешани цел & примерок цел се прифатени

Детали

Главниот Камен Боја:
Зелена, Црвена, Розева Боја, Светло Сина, Кралска Сина
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Бренд Име:
VQYSKO
Материјал:
Кристално
Метали Тип:
сребро позлатен
Обликотшема:
Капка Вода
Број На Модел На:
EQ1029
Корисни:
Earring
Дијаметар:
9mm
плаќање:
Кредитна Картичка,Western Union,TT,LC,Alibaba ESCOW
превозот:
Fedex ,DHL,UPS-от,Кина Пост,Хонгконг Пост
Пакет:
1pcs во мали oppbag,50pcs во голема oppbag
Тежина:
10.0g
Должина:
4.5cm
Свеж

Избор на клиенти