.

.

New
Тренди Жените Симулирани Долго Бисер Капка Обетки Модна Изјава Жените Dangle Обетки Квалитет Накит LY1351

Тренди Жените Симулирани Долго Бисер Капка Обетки Модна Изјава Жените Dangle Обетки Квалитет Накит LY1351

DEN 218.00
DEN 239.52

Стока
Достапно.


Големина : 10*3.3 cm

Детали

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
HAEQIS
Број На Модел На:
LY1351
Стил:
Тренди
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
бисер
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Свеж

Избор на клиенти