.

.

New
Нов Луксузен Кристал Гроздобер Долго Tassel Капка Обетки за Жените Накит Партија Обетки Dangle Капка Обетки

Нов Луксузен Кристал Гроздобер Долго Tassel Капка Обетки за Жените Накит Партија Обетки Dangle Капка Обетки

DEN 135.00
DEN 180.00

Стока
Достапно.

Ве молиме не го остави какви било негативни или netural повратни информации или да се отвори било спор без комуникација. Pls контактирајте не на линија за проверка на точната испорака полнење на вашата земја според реалните пакет тежина. Ви благодариме!
Услуга На Клиентите
Beacause вашиот satisfacition е нашата цел.Сите наши пакети кои се испраќаат од ПОСТ воздух mail во рок од 3 работни дена по добивањето на плаќање. Точно испорака дена да варира во зависност од различни земји.
Можете исто така да изберете EMS, FEDEX, DHL, UPS-от, и ТНТ. Ве молиме да бидете трпеливи! Ви благодариме!
.Ние одговори на пораки понеделник-петок за време на редовните деловни часа, а повеќето пораки се одговори во рок од 1-2 дена.
Ние веруваме дека нашата комуникација ќе slove проблем за вас.
Имаме многу други стилови на обетки за вашиот избор, pls проверете повеќе за нашата продавница
Ние нудиме 1pc бесплатен превозот за сите нив, и ние, исто така може да понуди големо на услугата со голем попуст! Pls контактирајте не на линија за најдобра цена на голема количина!!!
Pls употреба шопинг количка да се направи ред за повеќе од еден предмет.
Процес : додадете стоки во корпа-продолжете со купување-приказ на шопинг количка-да ги проверите сите ставки-кликни за да се КУПИ ТОА СЕГА-изберете превозот метод-потврда на плаќањето!
Производ Фото Покаже Како Подолу :
Известување за Испорака :
1.

Детали

Главниот Камен Боја:
Сина, Розова
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Бренд Име:
Charmcci
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Материјал:
Предиво
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти