.

.

New
Африкански Монистра Нигериската Партија Обетки за Жените Праска Сини Кристал Монистра Плетенка Цвет Обетки За Невести Бесплатен Превозот ABD015

Африкански Монистра Нигериската Партија Обетки за Жените Праска Сини Кристал Монистра Плетенка Цвет Обетки За Невести Бесплатен

DEN 1679.00
DEN 2582.40

Стока
Достапно.

ние ќе обработиме вашето враќање reques во рок од 2-5days по добиеме вратени предмети.
Добредојдовте да ја посетите нашата продавницата за повеќе предмети :
1.
3) ние може да се испрати на стоки на DHL во рок од 1 до 2 работни дена по aliexpress добива вашите пари. Потоа можете да ги пратите на вашиот парцела на DHL веб-страница : www. Ние ќе испрати локација за подигнување на нови следење на број на вас како е можно поскоро.
но вие исто така може да избере e Packet и CPAM кога вашата нарачка под 100$.Aliexpress trademanager
.Парите е сигурен во aliexpress сметка,ве молиме бидете потврда aliexpress и ослободување на пари по стоки се добиени. Ако нема царинската инспекција или други причини, можете да ја добиете вашата стока во рок од 6 до 12 дена.сите од нив се од трети лица за плаќање!
2.Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точно, пред да се изврши плаќање.
2) Сите елементи на вашата цел ќе биде предаден во рок од 24 часа по уплатата.ние ќе ви обезбеди најдобра услуга.Ако треба да се плати со нас преку : ве молиме контактирајте со нас!
3.ако сте задоволни со предмети и нашите услуги , ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивни повратни информации со 5star , ние со задоволство ќе го стори истото за вас .L eaving ни порака
2.за било која причина ,не сте satisfide со предмети,ние прифаќаме враќа и размена во рамките на 7days откако ќе се примени предмети и ќе земе под враќање превозот цена.

Детали

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Класичен
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
мис mousaie
Број На Модел На:
ABD015
Пол:
Жените
Метали Тип:
Злато Позлатен
is_customized:
Yes
боја:
Праска&Теал Сина
Стил:
Романтични
Свеж

Избор на клиенти