.

.

New
Луксузна школка-обетки во облик на Тајландски сребро темперамент дами мода популарни high-end накит рачно изработени занаетчиски едноставна ОЛ

Луксузна школка-обетки во облик на Тајландски сребро темперамент дами мода популарни high-end накит рачно изработени занаетчиски

DEN 177.00
DEN 220.80

Стока
Достапно.


Детали

Бренд Име:
NEHZY
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Растенијата
Пол:
Жените
Број На Модел На:
AKOYW-EZ95
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Производство Кодот:
тајландски сребро обетки
Технологија на обработка:
позлата
Моделирање:
Цвеќиња
Боја:
Сребрен (една цена)
Се применуваат за подароци прилики:
Свадба, патување спомен, надоместоци на вработените
Пакет:
Подарок Пакет
Продажба Метод:
трговија на големо и на мало
Свеж

Избор на клиенти