.

.

New
3 бои 925 Фунта сребрен накит Природни полу-скапоцени камења жолта Обетки црвено корунд гранат девојка подарок

3 бои 925 Фунта сребрен накит Природни полу-скапоцени камења жолта Обетки црвено корунд гранат девојка подарок

DEN 848.00
DEN 892.80

Стока
Достапно.


Детали

Главниот Камен Боја:
Црвена, Жолта, Топла Розова
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Класичен
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Број На Модел На:
F52
Пол:
Жените
Бренд Име:
LONUXN
Метали Тип:
Сребро.
Стил:
Природни
Пакување:
најголемиот дел
Продажбата сериски број:
FLEC207
Производство Кодот:
FLEC207
Потекло:
шенжен
Свеж

Избор на клиенти