.

.

New
4 Пара рачно изработени обоени камења прекрасни вода-капка dangle обетки,мода жените накит ER368

4 Пара рачно изработени обоени камења прекрасни вода-капка dangle обетки,мода жените накит ER368

DEN 1080.00
DEN 1200.00

Стока
Достапно.


Здраво, Добредојдовте на нашата продавница!
Материјал : Бакар кристал кристално
Количина : 4 Пара
Големина : 29*53mm
(1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчи)
Боја : види слика

Повратни информации :
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.
Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!
Политика На Враќање :
Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука.
Ние ќе понуди целосна наплата за вас, ако производот е било кој квалитет на проблемот.
Контакт со нас на :
Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме за вашата поддршка !

Детали

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
JUSTWELL
Број На Модел На:
er368
Пол:
Жените
Материјал:
Кристално
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
Капка Вода
Свеж

Избор на клиенти