.

.

New
Сини Кристал Dangle Обетки Цвет Висат Шарм Earings Златна Боја Brincos Pendientes Накит за Жените

Сини Кристал Dangle Обетки Цвет Висат Шарм Earings Златна Боја Brincos Pendientes Накит за Жените

DEN 85.00
DEN 113.28

Стока
Достапно.


Сите наши производи се 100% Сосема Нов. Еко-пријателски материјали, доведе слободни, никел слободни.Трговија на големо е добредојден. Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања.

Детали

Метална боја:
Светло Жолта Боја На Злато
Главниот Камен Боја:
Сина
Бренд Име:
МАРК КЕЈТ
Метали Тип:
Бакар
Материјал:
Кристално
Стил:
Чешка
Обликотшема:
Геометриски
Пол:
Жените
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Применливи прилики:
Туризмот спомен, birthday (роденден), рекламни промоции
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Материјали:
Парична казна или Моден:
Моден
Свеж

Избор на клиенти