.

.

New
2018 Нови Фенси Симпатична Зелена Кристал Желка Dangle Сребрена Боја Капка Earring за Жените Партија Датира Секојдневно Носат Уво Накит

2018 Нови Фенси Симпатична Зелена Кристал Желка Dangle Сребрена Боја Капка Earring за Жените Партија Датира Секојдневно Носат

DEN 137.00
DEN 268.80

Стока
Достапно.


Детали

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Животните
Метали Тип:
Сребро.
is_customized:
No
Број На Модел На:
top5
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Бренд Име:
Aisure
Стил:
Класичен
Големина:
2.0 cm*0.8 cm
Свеж

Избор на клиенти